energia real
Energia Real
Reálne šetrenie až do 60%

Lacná teplá voda

Našim nosným produktom ktorý vám predstavujeme je zariadenie na ohrev vody, ktorým je možné pripraviť teplú vodu výrazne lacnejšie ako je bežné pri systémoch centrálneho zásobovania teplom vo väčšine miest na Slovensku. Ide o zariadenie, ktoré sa skladá z tepelného čerpadla, zostavy akumulačných zásobníkov, výmenníkov tepla, množstva regulačných ventilov, armatúr, čerpadiel a inteligentného riadiaceho systému, ktoré dokážeme zostrojiť za rozumnú cenu a jeho efektívnosť pri ohreve vody je tak vysoká, že investované prostriedky sa pri našich projektoch vracajú naozaj rýchlo. Zariadenie máme chránené úžitkovým vzorom 5625 Úradu priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky.

Ak máte pocit že za teplú vodu vo vašom bytovom dome platíte veľa, nevahajte nás osloviť, spracujeme vám zdarma energeticko-ekonomickú analýzu v ktorej vyčíslime výšku potrebnej investície, prevádzkové náklady, úsporu a dobu návratnosti.

Pri našich návrhoch pracujeme vždy s reálnymi číslami, tak aby sme vedeli naozaj garantovať výšku vašich úspor, aby sa stavba dodatočne nepredražovala a aby ste mali istotu že vaše peniaze ste použili na správnu vec, ktorá vám spríjemní život a zníži náklady na ohrev vody takým spôsobom že platenie za teplo prestane byť váš problém.

Výhodnosť ohrevu teplej vody našim technologickým zariadením vieme zdokumentovať prakticky na zrealizovanom bytovom dome v Bratislave.

Ako Na to?

Oslovte nás prostredníctvom svojho domovníka, správcu objektu, ktorý nám bude vedieť poskytnúť údaje o Vašom dome, o spotrebovaných energiách, ich cenách a my pre vás obratom spracujeme predbežný návrh technického riešenia a predbežnú analýzu, aby ste vedeli koľko vás to bude stáť a koľko tým ušetríte. Ak vás svojim návrhom zaujmeme ponúkame vám komplexnú službu od návrhu, vybavovania povolení, financovanie, realizáciu, servis až po priebežné sledovanie reálnych úspor.