O ERcuper Water sa dočítate aj na asb.sk

Príklad zo Slovenska ukazuje, ako je možné zabezpečiť prípravu a distribúciu teplej vody pri veľmi nízkej spotrebe energie. Článok nášho kolegu na portáli www.abs.sk vám povie viac.

Portál www.asb.sk sa venuje najmä odborným článkom z oblasti architektúry a stavebníctva. Často sa témy, ktoré predstavuje, dotýkajú dizajnu, správy budov, inžinierskych stavieb a technického zariadenia budov. Práve do tejto sekcie sme prispeli článkom aj my. Článok vypracoval náš kolega Ing. Ján Šmelík a zameral sa v ňom na získavanie tepla z odpadovej energie.

Okrem zaujímavých čísiel, ktoré vám ukážu ako klesli náklady na prípravu teplej vody v bytovom dome v Košiciach sa v článku dozviete aj to, ako naše riešenie ERcuper Water pomáha chrániť životné prostredie v mestách a v obciach. Prečítate si tiež ako tento systém dokáže výrazne zredukovať produkciu CO2.

Pre bytový dom, ktorý je v článku spomínaný, sme spracovali aj referenciu na našom webe.

 

Celý článok

Najnovšie články

Napísali o nás na Startit-Up

Ochrana životného prostredia a úspora financií a energie je pre nás prioritou. Prečítajte si viac o našom ekologickom riešení získavania tepla bez emisií aj na startitup.sk Ďakujeme, že to oceňujete.  

Energetická trieda A0. „Strašiak“ pre všetkých stavebníkov

Na vydanie stavebného povolenia budov do 31.12.2020 stačilo splniť požiadavky energetickej triedy A1, kde spotreba primárnej energie nesmela prekročiť 108 kWh/m2 za rok. Od 1.1.2021 musí budova, v zmysle zákona 555/2005 Z. z. a vyhlášky č. 364/2012 Z. z. ,

Revolučné dôchodkové sporenie

Nahováral Vás už niekto na dôchodkové sporenie? Alebo na výhodné investovanie? Všetky druhy dôchodkového sporenia Vám ponúkajú možnosť odkladania peňazí – čiže musíte niečo niekomu pravidelne platiť, aby vám niečo na dôchodku vrátil späť. Možno vám potom vráti späť trochu

Scroll to Top