Referencie

Pozrite si projekty, v ktorých sme úspešne zrealizovali systémy ERcuper Water a ERcuper Air

Projekty, ktoré sme zrealizovali, naozaj fungujú a šetria financie. Presvedčíme vás o tom!

Bytový dom v Košiciach pôvodne premýšľal nad vybudovaním vlastnej kotolne, no práve kvôli platným zákonom nemohol tento zámer zrealizovať. Aj preto im naše riešenie prišlo vhod. So systémom ERcuper Water fungujú majitelia bytov od októbra 2018, pričom my systém pravidelne monitorujeme aj teraz. Celý príbeh tejto referencie vás inšpiruje k zamysleniu sa nad tým, či by podobné riešenie nemohlo fungovať aj vo vašom bytovom dome.

V bytovom dome na Ulici Kapitána Jaroša 4 bola pôvodne plánovaná len výmena výťahu – veď pri 40 bytoch a 8 poschodiach je výťah nevyhnutnosťou. Nakoniec výmena výťahu odštartovala ďalšie veľké zmeny a na rad sa dostala aj problematika s vysokými faktúrami za teplo. V tomto prípade sme nezrealizovali len rekuperáciu tepla z odpadovej vody, ale tiež nadstavbu o rekuperáciu tepla z odpadového vzduchu z odvetrávania bytov. Aj tento projekt vás môže inšpirovať, prečítajte si preto celý jeho príbeh.

Montáž fotografií z prebiehajúcej inštalácie v kaštieli

Inštalácia v kaštieli je v prevádzke a je spustená

Nielen bytové domy sú vhodnými adeptmi na inštaláciu našich systémov. Teplo predsa potrebujú a platia aj objekty ako sú hotely, penzióny, ubytovne, kaštiele, business centrá či kongresové centrá. Práve finišujeme s inštaláciou systému ERcuper Water v jednom slovenskom kaštieli. Ak ste majiteľom rekreačných objektov, wellness hotelov či iných ubytovacích a kongresových zariadení, môžeme aj vám predstaviť spôsob, ako budete šetriť na faktúrach za energie, ale zároveň budete tieto energie aj plnohodnotne využívať. Celý príbeh inštalácie systému v kaštieli predstavíme už čoskoro.

Scroll to Top