Referencie

Pozrite si projekty, v ktorých sme úspešne zrealizovali systémy Rekup-ER Water a Rekup-ER Air

Projekty, ktoré sme zrealizovali, naozaj fungujú a šetria financie. Presvedčíme vás o tom!

Bytový dom v Košiciach pôvodne premýšľal nad vybudovaním vlastnej kotolne, no práve kvôli platným zákonom nemohol tento zámer zrealizovať. Aj preto im naše riešenie prišlo vhod. So systémom Rekup-ER Water fungujú majitelia bytov od októbra 2018, pričom my systém pravidelne monitorujeme aj teraz. Celý príbeh tejto referencie vás inšpiruje k zamysleniu sa nad tým, či by podobné riešenie nemohlo fungovať aj vo vašom bytovom dome.

V bytovom dome na Ulici Kapitána Jaroša 4 bola pôvodne plánovaná len výmena výťahu – veď pri 40 bytoch a 8 poschodiach je výťah nevyhnutnosťou. Nakoniec výmena výťahu odštartovala ďalšie veľké zmeny a na rad sa dostala aj problematika s vysokými faktúrami za teplo. V tomto prípade sme nezrealizovali len rekuperáciu tepla z odpadovej vody, ale tiež nadstavbu o rekuperáciu tepla z odpadového vzduchu z odvetrávania bytov. Aj tento projekt vás môže inšpirovať, prečítajte si preto celý jeho príbeh.

Montáž fotografií z prebiehajúcej inštalácie v kaštieli

Inštalácia v kaštieli je v prevádzke a je spustená

Nielen bytové domy sú vhodnými adeptmi na inštaláciu našich systémov. Teplo predsa potrebujú a platia aj objekty ako sú hotely, penzióny, ubytovne, kaštiele, business centrá či kongresové centrá. Práve finišujeme s inštaláciou systému Rekup-ER Water v jednom slovenskom kaštieli. Ak ste majiteľom rekreačných objektov, wellness hotelov či iných ubytovacích a kongresových zariadení, môžeme aj vám predstaviť spôsob, ako budete šetriť na faktúrach za energie, ale zároveň budete tieto energie aj plnohodnotne využívať. Celý príbeh inštalácie systému v kaštieli predstavíme už čoskoro.

Scroll to Top