Ďalšia realizácia hotová – bytový dom, Kapitána Jaroša 4, Košice

Tento rok sa nám podarilo uviesť do prevádzky naše systémy v ďalšom bytovom dome, opäť v Košiciach. Okrem ERcuper Water sme inštalovali aj ERcuper Air.

V bytovom dome v Košiciach sme s vlastníkmi bytov debatovali o inštalácii oboch našich systémov. Teplo by sme teda nezískavali len z odpadovej vody z kanalizácie, ale aj z odvetrávaného vzduchu. Takto sme chceli vlastníkom bytov ušetriť peniaze za prípravu teplej vody a tiež za vykurovanie.

Zariadenie je umiestnené v pivnici a časť technológie sa nachádza na streche bytového domu, takže priestorovo sme vlastníkov bytov neobmedzili. Už po pár mesiacoch sme videli, že inštalácia oboch systémov bola dobrým riešením. Celý príbeh sme spracovali do referencie s fotkami. Natočili sme pre vás aj kratšie video zo strojovne a video, ktoré ukazuje vzduchotechniku nainštalovanú na streche bytového domu. Práve veľkosť našej technológie klientov vždy veľmi zaujíma, pretože pri zvažovaní inštalácie premýšľajú aj nad tým, kde by technológiu umiestnili. Z videa je zjavné, že miesto nie je problém nájsť a strojovňa nezaberá viac ako 16 m2 (v prípade väčších bytových domov potrebujeme maximálne 20 m2).

Aj v tomto prípade sme kalkuláciu na inštaláciu systémov vypracovali zadarmo a aj v tomto prípade bol zadarmo i výpočet predpokladaných úspor a predpokladanej návratnosti systému. Podobné vyčíslenie si môžu naši budúci klienti vyklikať sami v našej kalkulačke. Po kontaktovaní im ho však spravíme ochotne aj my. Nezáväzne a zadarmo.

 

Prečítajte si viac o referencii na Ulici Kapitána Jaroša!

Najnovšie články

Napísali o nás na Startit-Up

Ochrana životného prostredia a úspora financií a energie je pre nás prioritou. Prečítajte si viac o našom ekologickom riešení získavania tepla bez emisií aj na startitup.sk Ďakujeme, že to oceňujete.  

Energetická trieda A0. „Strašiak“ pre všetkých stavebníkov

Na vydanie stavebného povolenia budov do 31.12.2020 stačilo splniť požiadavky energetickej triedy A1, kde spotreba primárnej energie nesmela prekročiť 108 kWh/m2 za rok. Od 1.1.2021 musí budova, v zmysle zákona 555/2005 Z. z. a vyhlášky č. 364/2012 Z. z. ,

Revolučné dôchodkové sporenie

Nahováral Vás už niekto na dôchodkové sporenie? Alebo na výhodné investovanie? Všetky druhy dôchodkového sporenia Vám ponúkajú možnosť odkladania peňazí – čiže musíte niečo niekomu pravidelne platiť, aby vám niečo na dôchodku vrátil späť. Možno vám potom vráti späť trochu

Scroll to Top